Veveří 8. - 9.8.

Hradec nad Moravicí 15. - 16.8.

Bezděz 22. - 23.8.

Bouzov 29. - 30.8.

Točník 11. - 12.7.

Švihov 18. - 19.7.

Kunětická hora 25. - 26.7.

Rožmberk nad Vltavou 1. - 2.8.

Hradní mejdan vypukne již za 3 dny!

Již za 3 dny v Rožmberku nad Vltavou začne další zastávka festivalu České hrady.CZ! Můžete se těšit na Tomáše Kluse, Mandrage, No Name, Divokýho Billa, Miro Žbirku, Horkýže Slíže, Rytmuse, Monkey Business, hradní karneval a spoustu dalších!


Permanentky za skvělé ceny!!!

Do čtvrteční půlnoci máte na oficiální hradním Facebooku jedinečnou příležitost si zakoupit permanentky na festival za 560,- Kč, což oproti nákupu na místě znamená výraznou úsporu! Dvoudenní vstupenka se neprodává v normálním předprodeji, ani na místě, takže pokud chcete vyrazit na oba dny festivalu, kupujte nyní a oproti nákupu jednotlivých vstupenek ušetříte 230,- Kč!!!


Bude to uplně jiná energie!

Rozhovor: Ben Cristovao


Otvíráme pro vás VIP hradní kempy

Na základě jarní facebookové ankety mezi fanoušky pro vás v rámci letošní hradní festivalové šňůry otevřeme mobilní festivalové Hradní kempy ve všech místech konání festivalu Hrady CZ.


FESTIVALOVÁ FOTOSOUTĚŽ

Jako každý rok opět vyhlašujeme úspěšnou festivalovou FOTO soutěž o nejoriginálnější fotografii.
Navštívíte letos nějaký z „hradních festivalů?“ Zvěčněte své zážitky a třeba právě fotka, kterou do soutěže pošlete, bude nejlepší a zvítězí v klání o nejoriginálnější fotografii.


NEZAPOMEŇTE NA PÁTEČNÍ FESTIVALOVÝ KARNEVAL!!!

Přijďte si užít páteční karnevalový rej na jednom z našich festivalů České hrady.cz a Moravské hrady.cz! Hlavní náplní karnevalu, kromě skvělého hudebního programu, je slavnostní vyhlášení nejlepších masek a převleků, které dostanou věcnou odměnu!


Finální LINE UP je na světě

V odkazu „program“ zveřejňujeme finální line up hudební části jednotlivých zastávek letošního ročníku festivalového turné Hrady CZ. Můžete si tedy přesně zjistit, v jaký čas, na které scéně a na kterém hradě hraje vaše oblíbená kapela.


Tomáš Klus ve zvonici Jindřišské věže

Jedna z největších hvězd české hudební scény, TOMÁŠ KLUS, vystoupil i s jeho Cílovou skupinou ve staré zvonici Jindřišské věže. V unikátním projektu pražského radia City, CITY LIVE, zahrál své známé hity i novinky z aktuální desky Proměnamě.

najdete nás na facebookuMORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz