Veveří 11. - 12.8.

Hradec nad Moravicí 18. - 19.8.

Bouzov 25. - 26.8.

Bezděz 1. - 2.9.

Točník 14. - 15.7.

Kunětická hora 21. - 22.7.

Švihov 28. - 29.7.

Rožmberk nad Vltavou 4. - 5.8.

Hrady CZ - baroko všemi smysly – 6. kolo soutěže

Startujeme 6. kolo festivalové soutěže Hrady CZ - baroko všemi smysly. V článku najdete otázku na tento týden z okolí hradu Hradec nad Moravicí.


Mobilní bankomat v areálu v Hradci

Ve spolupráci s bankou MONETA Money Banky jsme pro vás připravili příjemné překvapení na festivalovou zastávku v Hradci nad Moravicí. Po celou dobu festivalu Vám v areálu bude k dispozici mobilní bankomat od tohoto bankovního ústavu. Pokud vám tedy náhodou dojde hotovost, problém bude snadno řešitelný. Věříme, že budete s touto službou spokojeni.


Kyvadlová doprava do Hradce nad Moravicí!

Stejně jako v minulých ročnících jsme pro návštěvníky festivalu zajistili kyvadlovou dopravu.

Od železniční stanice Opava východbude zavedena autobusová kyvadlová doprava do obce Hradec nad Moravicí (Žimrovická ul.-hotel Belaria) a zpět. Jízda jedním směrem stojí 20 korun.

Jízdní řády kyvadlové dopravy


ZTRÁTY A NÁLEZY

Ztracené věci z Veveří


Podívejte se na fotky z Veveří

Fotky z Veveří přidány do fotogalerie


Zapojte se do naší letní fotosoutěže!

Vyfoťte pěknou fotografii mobilem či kompaktem na našich festivalech a zašlete jí do letní festivalové fotosoutěže.


VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ: Hrady CZ – baroko všemi smysly

Ať pohlédnete v Česku kamkoli, setkáte se s výjimečnou historickou stopou baroka. Festival Hrady CZ se odehrává v částech naší země, kde toto jedinečné období zanechalo své nesmazatelné otisky, v podobě staveb, jedinečných zahrad, či neodmyslitelných lidových slavností a zvyků. Proto jsme se letos rozhodli prověřit vaše znalosti z oblasti historie a ve spolupráci s agenturou CzechTourism, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR a cestovní kanceláří MUNDO vyhlásit velkou letní znalostní soutěž s názvem Hrady CZ – baroko všemi smysly.


Festivalová prodejna potravin

Ve stanovém městečku naleznete festivalovou prodejnu potravin a dalšího zboží.


Zázemí a hygiena na úrovni!

Letos se technické a sanitární zázemí opět postará společnost JOHNNY SERVIS.
Jednou z novinek, které si pro nás připravili budou speciální toalety pro děti - JOHNNY JUNIOR a přebalovací koutek! To tu ještě nebylo!

V článku se podívejte na video.


Účinkující festivalu Hrady CZ 2017

Na letošním ročníku festivalu Hrady CZ vystoupí tito účinkující: Arakain a Lucie Bílá, Tomáš Klus, No Name, Anna K., Horkýže Slíže, Richard Müller, Olympic, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Wohnout, Visací zámek, Xindl X., Majk Spirit + H16, Vladimír 518, Sto zvířat, Smrtislav, Vypsaná fixa, Portless, Plexis, Nebe, Thom Artway, The Agony, Trocha Klidu a Ivan Mládek a Banjo Band.


Vítej, zlatý hattricku - Žebříku!!!

Festival Hrady CZ se díky vašim hlasům opět stal nejlepší akcí předchozího roku v hudebních cenách Žebřík 2016. Děkujeme za vaši podporu! Prvenství jsme obhájili třetí rok za sebou, k čemuž se více než trefně hodí slavný výkřik hokejového komentátora Roberta Záruby: „Vítej, zlatý hattricku!“ V tomto případě spíše Žebříku… V muzikantských kategoriích pak nejvíce uspěl Tomáš Klus, kterého letos na Hradech také uslyšíte. Vyhrál jako zpěvák roku a jeho písnička Dobré ráno se stala skladbou roku.

najdete nás na facebooku
MORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz