Veveří 7. - 8.8.

Bouzov 14. - 15.8.

Hradec nad Moravicí 21. - 22.8.

Bezděz 28. - 29.8.

Točník 10. - 11.7.

Rožmberk nad Vltavou 17. - 18.7.

Kunětická hora 24. - 25.7.

Švihov 31.7. - 1.8.

Hrady jsou ve finále Žebříku

Vaše hlasy poslaly festival Hrady CZ do finále posluchačské ankety Žebřík v kategorii Akce roku. Děkujeme za podporu a prosíme podpořte svůj festival i ve 2. kole.

Pro festival HRADY CZ můžete hlasovat formou zaslání SMS ve tvaru ZB 8 D 2 na číslo 9001109.

Nejenže SMSkou podpoříte svůj oblíbený festival, ale můžete vyhrát i zajímavé hodnotné ceny.


Hrady CZ v novém kabátě

Festival Hrady CZ se Vám letos představí v inovované a kvalitnější podobě. Rozšiřujeme program, zkvalitňujeme techniku, zlepšujeme služby pro návštěvníky. Co Vás tedy čeká nového? Především se mění koncepce pátečního programu. Dosavadní zahajovací večírek se třemi kapelami na malé scéně je minulostí. Místo toho na Vás čekají od 18 hodin dvě velké stage s kvalitním zvukem a světly, na kterých vystoupí například Tomáš Klus, Mandrage, Wohnouti nebo Pipes and Pints. Populární soutěž o nejzajímavější karnevalovou masku bude samozřejmě i nadále součástí večerního programu. Více v informací v článku.


Kompletní přehled cen zveřejněn

Jak jsme slíbili, zveřejňujeme kompletní přehled cen jednotlivých druhů vstupenek na letošní ročník festivalu Hrady CZ v různých časových obdobích (viz. odkaz „vstupenky“). Kromě toho se naši fanoušci na facebooku mohou těšit na různé slevové akce, na které budeme upozorňovat právě na stránkáchwww.facebook.com/ceskehrady.

Staňte se proto fanoušky našeho festivalu a kromě slevových akcí se můžete zúčastnit různých soutěží o vstupenky a další zajímavé ceny a získat spoustu atraktivních informací nejen k festivalu Hrady CZ.


Další účinkující festivalu Hrady CZ 2015

Přejeme Vám hodně štěstí a pohody do nového roku a současně zveřejňujeme další kapelu, která vystoupí na letošním ročníku festivalu Hrady CZ. Vedle již uveřejněných skupin a účinkujících jako jsou Chinaski, Tomáš Klus, Anna K., Wohnout, Inekafe, MIG 21, Čechomor, Mandrage, Xindl X, Tata Bojs, Pipes and Pints, No Name, Sto zvířat, Monkey Business nebo Visací zámek se můžete těšit na Portless.


Termíny pro rok 2015!

Na webových stránkách nyní naleznete nové termíny konání jednotlivých zastávek festivalu pro rok 2015! Zároveň bude 18. listopadu zahájen předprodej zvýhodněných permanentek na příští sezónu.

Točník 10. – 11.7., Rožmberk nad Vltavou 17. – 18.7., Kunětická hora 24. - 25.7., Švihov 31.7. – 1.8., Veveří 7. – 8.8., Bouzov 14. – 15.8., Hradec nad Moravicí 21. – 22.8., Bezděz 28. – 29.8.


VÝHERCI SOUTĚŽE O PŘEDPLATNÉ

Ahoj fanoušci, veškeré soutěže, ve kterých se jednalo o elektronické předplatné MF DNES jsou u konce. Všichni výherci jsou již vylosováni.

Všichni výherci (ale i další účastníci soutěží) postupují do slosování
o zájezd od CK MUNDO, které proběhne příští týden.

Seznam výherců zde:


10. ročník festivalu zase o něco vydařenější!

Vážení a milí návštěvníci festivalu Hrady CZ! Moc vám děkujeme za vaši přízeň, díky které byl letošní 10. ročník festivalu zase o něco vydařenější! Atmosféru festivalu, za kterým je samozřejmě tvrdá práce, tvoří ve finále návštěvníci a letos vás bylo zase o něco více! Velmi si vážíme i toho, že na festival jezdíte nehledě na počasí a sdílíte s námi tu pravou letní festivalovou náladu za všech okolností. Kapely i interpreti byli z vaší letošní podpory nadšeni a my ve festivalovém týmu se těšíme, že s vámi prožijeme za rok další ročník. Spolu to dokážeme!

Takže ještě jednou - DÍKY ZA VAŠI PODPORU A NA VIDĚNOU PŘÍŠTÍ ROK NA 11. ROČNÍKU FESTIVALU HRADY CZ!

Váš tým festivalu Hrady CZ


Podívejte se na fotky z Bouzova

Fotky z Bouzova přidány do fotogelerie

najdete nás na facebooku

 
MORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz