Veveří 8. - 9.8.

Hradec nad Moravicí 15. - 16.8.

Bezděz 22. - 23.8.

Bouzov 29. - 30.8.

Točník 11. - 12.7.

Švihov 18. - 19.7.

Kunětická hora 25. - 26.7.

Rožmberk nad Vltavou 1. - 2.8.

Velikonoční sleva 100 Kč!

Ahoj všichni fandové festivalu Hrady CZ! Na dveře klepou Velikonoční svátky! Než vyrazíte s pomlázkou na koledu, využijte mimořádné akce na nákup dvou vstupenek za zvýhodněnou cenu 820,- Kč a ušetřete tak 100 Kč. Tato limitovaná edice bude v prodeji od teď až do poledne 22. dubna 2014. Přijďte se poveselit a zapařit i v létě. Čekají vás: Chinaski, Tomáš Klus, Mandrage, No Name, Divokej Bill a mnoho dalších!


Tomáš Klus ve zvonici Jindřišské věže

Jedna z největších hvězd české hudební scény, TOMÁŠ KLUS, vystoupil i s jeho Cílovou skupinou ve staré zvonici Jindřišské věže. V unikátním projektu pražského radia City, CITY LIVE, zahrál své známé hity i novinky z aktuální desky Proměnamě.


Anketa Žebřík 2013 zná své výherce!

Jména výherců byla vyhlášena před malou chvilkou! Festival Hrady CZ získal krásné 3. místo. Moc vám děkujeme za vaše hlasy! V létě na hradech ahoj!


Kdo letos zahraje na festivalu!

veřejňujeme první potvrzené účinkující a postupně budeme každý týden přidávat další.

Tomáš Klus, Mandrage, No Name, Divokej Bill, Horkýže Slíže, Monkey Business, Olympic, Rytmus, Sto zvířat, Visací zámek, Michal Hrůza, Xindl X, Abraxas, Portless, Vypsaná fixa...


Předprodej vstupenek zahájen!

Přejeme vše nejlepší do roku 2014 a přinášíme vám první vlnu předprodeje za exkluzivní ceny. Pokud se stanete fanoušky na FB, můžete získat i permanentky, které nejsou volně v prodeji.


FOTKY Z MINULÉHO ROČNÍKU

Fotky z minulého ročníku festivalu MORAVSKÉ HRADY.CZ. Podívejte se prostřednictvím fotek jak to na festivalu vypadalo.


Staň se fanouškem a získej spoustu výhod

Facebook se pro tebe může stát branou k festivalovému maximu. Chceš mít vstupenky za exkluzivní cenu? Být jako první u dění v zákulisí? Vyhrát volný vstup na oba dny? Staň se našim fanouškem a buď s námi!

najdete nás na facebooku

MORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz