Veveří 7. - 8.8.

Bouzov 14. - 15.8.

Hradec nad Moravicí 21. - 22.8.

Bezděz 28. - 29.8.

Točník 10. - 11.7.

Rožmberk nad Vltavou 17. - 18.7.

Kunětická hora 24. - 25.7.

Švihov 31.7. - 1.8.

Zveřejňujeme další účinkující

Program festivalu Hrady CZ na rok 2015 se nám pomalu plní. Vedle již avizovaných Chinaski, Anny K. a Wohnoutů zveřejňujeme další účinkující. Příští rok se můžete těšit třeba na Tomáše Kluse, Mig 21 a Inekafe. Další potvrzené kapely budeme uvolňovat postupně.


Nadělte pod stromeček lístky na Hrady CZ 2015

Na letním festivalovém turné Hrady CZ vystoupí příští rok například Chinaski, Anna K. nebo Wohnout. Máme pro Vás tip na skvělý vánoční dárek, který potěší každého fanouška festivalu Hrady CZ. Předprodej vstupenek na Hrady CZ 2015 je od listopadu v plném proudu. Do konce prosince je v předprodejní síti Ticketstream k dispozici speciální předvánoční edice vstupenek za exklusivní ceny. Festival Hrady CZ se v příštím roce opět rozroste.

Rozšiřujeme páteční produkci na dvě hudební scény a program bude ještě atraktivnější než dosud. Proto jsou v předvánočním předprodeji k dispozici permanentky za jedinečných 450 Kč a permanentky s dvoudenním ubytováním ve VIP KEMPU za 600 Kč. Počet vstupenek v této speciální vánoční edici za nejnižší cenu je limitovaný a lístky postupně ubývají. Neváhejte proto a kupte již nyní svým blízkým jako vánoční dárek vstupenky na festival Hrady CZ 2015 za jedinečnou cenu, která se již nebude opakovat. Ušetříte tak minimálně 300 Kč.


Termíny pro rok 2015!

Na webových stránkách nyní naleznete nové termíny konání jednotlivých zastávek festivalu pro rok 2015! Zároveň bude 18. listopadu zahájen předprodej zvýhodněných permanentek na příští sezónu.

Točník 10. – 11.7., Rožmberk nad Vltavou 17. – 18.7., Kunětická hora 24. - 25.7., Švihov 31.7. – 1.8., Veveří 7. – 8.8., Bouzov 14. – 15.8., Hradec nad Moravicí 21. – 22.8., Bezděz 28. – 29.8.


VÝHERCI SOUTĚŽE O PŘEDPLATNÉ

Ahoj fanoušci, veškeré soutěže, ve kterých se jednalo o elektronické předplatné MF DNES jsou u konce. Všichni výherci jsou již vylosováni.

Všichni výherci (ale i další účastníci soutěží) postupují do slosování
o zájezd od CK MUNDO, které proběhne příští týden.

Seznam výherců zde:


10. ročník festivalu zase o něco vydařenější!

Vážení a milí návštěvníci festivalu Hrady CZ! Moc vám děkujeme za vaši přízeň, díky které byl letošní 10. ročník festivalu zase o něco vydařenější! Atmosféru festivalu, za kterým je samozřejmě tvrdá práce, tvoří ve finále návštěvníci a letos vás bylo zase o něco více! Velmi si vážíme i toho, že na festival jezdíte nehledě na počasí a sdílíte s námi tu pravou letní festivalovou náladu za všech okolností. Kapely i interpreti byli z vaší letošní podpory nadšeni a my ve festivalovém týmu se těšíme, že s vámi prožijeme za rok další ročník. Spolu to dokážeme!

Takže ještě jednou - DÍKY ZA VAŠI PODPORU A NA VIDĚNOU PŘÍŠTÍ ROK NA 11. ROČNÍKU FESTIVALU HRADY CZ!

Váš tým festivalu Hrady CZ


Podívejte se na fotky z Bouzova

Fotky z Bouzova přidány do fotogelerie


Naším partnerem je CK Mundo!

Naším každoročním partnerem je skvělá cestovka Mundo, která vás provede nejen po klasických destinacích, ale můžete s ní zavítat i do daleké exotiky. V nabídce najdete cyklozájezdy, zájezdy do hor včetně via ferrat, mnohé zaujmou netradiční destinace jako je Írán, Uzbekistán, nádherná je Patagonie, Tanzanie nebo Srí Lanka. V CK mají i oblíbené lahůdky – orientální Maroko, neskutečná Albánie, voňavá Provence nebo temperamentní Itálie. Tak co, vyberete si? J A bonus závěrem - výherce získá poukaz v hodnotě 15 000 Kč pro rok 2015. (výběr zájezdů v režii CK)


Na Veveří přišly také děti z FOD Klokánek v Brně

Na festival Hrady CZ na Veveří přišly také děti z FOD Klokánek v Brně. Díky organizátorům festivalu Hrady CZ si děti mohly zdarma užít veškerý hudební program včetně setkání s jejich oblíbenou hvězdou Tomášem Klusem nebo Rytmusem. Byl to pro ně úžasný zářitek a organizátoři festivalu ho dětem velmi rádi zprostředkovali.

najdete nás na facebooku

 
MORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz