Veveří 7. - 8.8.

Bouzov 14. - 15.8.

Hradec nad Moravicí 21. - 22.8.

Bezděz 28. - 29.8.

Točník 10. - 11.7.

Rožmberk nad Vltavou 17. - 18.7.

Kunětická hora 24. - 25.7.

Švihov 31.7. - 1.8.

Poslední levné lístky!

Ještě nemáte lístky na letošní Hrady CZ? Tak pozor! Předprodej levných vstupenek končí již za pár dní 31. května! K dispozici zbývají poslední cenově výhodné lístky za 580 Kč. Od 1. června budou všechny druhy vstupenek dražší až o 150 korun. Pokud tedy chcete vyrazit na Chinaski, Tomáše Kluse, Mandrage, Wanastowky, Xindla X, Mig 21 a spoustu dalších kapel za super cenu, nakupujte právě teď a ušetřete! Levnější už to nebude!


Hrady CZ – line up s časy zveřejněn

Jste nedočkaví a zajímá vás v kolik hodin vystoupí na letošních Hradech vaši oblíbení interpreti? V sekci „program“ zveřejňujeme časový rozpis jednotlivých koncertů. Začínáme na Točníku a postupně budou následovat další hrady.


Festival Hrady CZ je nejlepší akcí loňského roku

První místo v anketě Žebřík 2014 v kategorii Akce roku vyhrál festival Hrady CZ. Toto ocenění potvrdilo stále vzrůstající popularitu našeho festivalu. To vše díky vám fanouškům. Velmi vám děkujeme za podporu.
V letošní anketě Žebřík uspěla i řada účinkujících letošního ročníku festivalu jako například kapela Chinaski, zpěvák Tomáš Klus nebo skupina PSH, kteří vyhráli ve svých kategoriích.


Hrady CZ v novém kabátě

Festival Hrady CZ se Vám letos představí v inovované a kvalitnější podobě. Rozšiřujeme program, zkvalitňujeme techniku, zlepšujeme služby pro návštěvníky. Co Vás tedy čeká nového? Především se mění koncepce pátečního programu. Dosavadní zahajovací večírek se třemi kapelami na malé scéně je minulostí. Místo toho na Vás čekají od 18 hodin dvě velké stage s kvalitním zvukem a světly, na kterých vystoupí například Tomáš Klus, Mandrage, Wohnouti nebo Pipes and Pints. Populární soutěž o nejzajímavější karnevalovou masku bude samozřejmě i nadále součástí večerního programu. Více v informací v článku.


Kompletní přehled cen zveřejněn

Jak jsme slíbili, zveřejňujeme kompletní přehled cen jednotlivých druhů vstupenek na letošní ročník festivalu Hrady CZ v různých časových obdobích (viz. odkaz „vstupenky“). Kromě toho se naši fanoušci na facebooku mohou těšit na různé slevové akce, na které budeme upozorňovat právě na stránkáchwww.facebook.com/ceskehrady.

Staňte se proto fanoušky našeho festivalu a kromě slevových akcí se můžete zúčastnit různých soutěží o vstupenky a další zajímavé ceny a získat spoustu atraktivních informací nejen k festivalu Hrady CZ.


Další účinkující festivalu Hrady CZ 2015

Přejeme Vám hodně štěstí a pohody do nového roku a současně zveřejňujeme další kapelu, která vystoupí na letošním ročníku festivalu Hrady CZ. Vedle již uveřejněných skupin a účinkujících jako jsou Chinaski, Tomáš Klus, Anna K., Wohnout, Inekafe, MIG 21, Čechomor, Mandrage, Xindl X, Tata Bojs, Pipes and Pints, No Name, Sto zvířat, Monkey Business, Visací zámek, Portless, Desmod, Rybičky 48, PSH, Skyline, Mydy Rabycad nebo Wanastowi Vjecy se můžete těšit na Gazdina roba.


Termíny pro rok 2015!

Na webových stránkách nyní naleznete nové termíny konání jednotlivých zastávek festivalu pro rok 2015! Zároveň bude 18. listopadu zahájen předprodej zvýhodněných permanentek na příští sezónu.

Točník 10. – 11.7., Rožmberk nad Vltavou 17. – 18.7., Kunětická hora 24. - 25.7., Švihov 31.7. – 1.8., Veveří 7. – 8.8., Bouzov 14. – 15.8., Hradec nad Moravicí 21. – 22.8., Bezděz 28. – 29.8.


VÝHERCI SOUTĚŽE O PŘEDPLATNÉ

Ahoj fanoušci, veškeré soutěže, ve kterých se jednalo o elektronické předplatné MF DNES jsou u konce. Všichni výherci jsou již vylosováni.

Všichni výherci (ale i další účastníci soutěží) postupují do slosování
o zájezd od CK MUNDO, které proběhne příští týden.

Seznam výherců zde:

najdete nás na facebooku

 
MORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz