Veveří 8. - 9.8.

Hradec nad Moravicí 15. - 16.8.

Bezděz 22. - 23.8.

Bouzov 29. - 30.8.

Točník 11. - 12.7.

Švihov 18. - 19.7.

Kunětická hora 25. - 26.7.

Rožmberk nad Vltavou 1. - 2.8.

10. ročník festivalu zase o něco vydařenější!

Vážení a milí návštěvníci festivalu Hrady CZ! Moc vám děkujeme za vaši přízeň, díky které byl letošní 10. ročník festivalu zase o něco vydařenější! Atmosféru festivalu, za kterým je samozřejmě tvrdá práce, tvoří ve finále návštěvníci a letos vás bylo zase o něco více! Velmi si vážíme i toho, že na festival jezdíte nehledě na počasí a sdílíte s námi tu pravou letní festivalovou náladu za všech okolností. Kapely i interpreti byli z vaší letošní podpory nadšeni a my ve festivalovém týmu se těšíme, že s vámi prožijeme za rok další ročník. Spolu to dokážeme!

Takže ještě jednou - DÍKY ZA VAŠI PODPORU A NA VIDĚNOU PŘÍŠTÍ ROK NA 11. ROČNÍKU FESTIVALU HRADY CZ!

Váš tým festivalu Hrady CZ


Podívejte se na fotky z Bouzova

Fotky z Bouzova přidány do fotogelerie


Naším partnerem je CK Mundo!

Naším každoročním partnerem je skvělá cestovka Mundo, která vás provede nejen po klasických destinacích, ale můžete s ní zavítat i do daleké exotiky. V nabídce najdete cyklozájezdy, zájezdy do hor včetně via ferrat, mnohé zaujmou netradiční destinace jako je Írán, Uzbekistán, nádherná je Patagonie, Tanzanie nebo Srí Lanka. V CK mají i oblíbené lahůdky – orientální Maroko, neskutečná Albánie, voňavá Provence nebo temperamentní Itálie. Tak co, vyberete si? J A bonus závěrem - výherce získá poukaz v hodnotě 15 000 Kč pro rok 2015. (výběr zájezdů v režii CK)


Na Veveří přišly také děti z FOD Klokánek v Brně

Na festival Hrady CZ na Veveří přišly také děti z FOD Klokánek v Brně. Díky organizátorům festivalu Hrady CZ si děti mohly zdarma užít veškerý hudební program včetně setkání s jejich oblíbenou hvězdou Tomášem Klusem nebo Rytmusem. Byl to pro ně úžasný zářitek a organizátoři festivalu ho dětem velmi rádi zprostředkovali.


FESTIVALOVÁ FOTOSOUTĚŽ

Jako každý rok opět vyhlašujeme úspěšnou festivalovou FOTO soutěž o nejoriginálnější fotografii.
Navštívíte letos nějaký z „hradních festivalů?“ Zvěčněte své zážitky a třeba právě fotka, kterou do soutěže pošlete, bude nejlepší a zvítězí v klání o nejoriginálnější fotografii.


FOTKY Z MINULÉHO ROČNÍKU

Fotky z minulého ročníku festivalu MORAVSKÉ HRADY.CZ. Podívejte se prostřednictvím fotek jak to na festivalu vypadalo.


Staň se fanouškem a získej spoustu výhod

Facebook se pro tebe může stát branou k festivalovému maximu. Chceš mít vstupenky za exkluzivní cenu? Být jako první u dění v zákulisí? Vyhrát volný vstup na oba dny? Staň se našim fanouškem a buď s námi!

najdete nás na facebookuMORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz