Veveří 11. - 12.8.

Hradec nad Moravicí 18. - 19.8.

Bouzov 25. - 26.8.

Bezděz 1. - 2.9.

Točník 14. - 15.7.

Kunětická hora 21. - 22.7.

Švihov 28. - 29.7.

Rožmberk nad Vltavou 4. - 5.8.

Poslední levné lístky!

Předprodej permanentek na letošní HRADY CZ za nejnižší cenu 650 Kč nebo 850 Kč (s VIP kempem) končí 31. března. Pokud si tedy chcete užít Tomáše Kluse, Arakain a Lucii Bílou, Mandrage, Vypsanou fixu, Annu K., Horkýže Slíže, Xindla X a spoustu dalších a současně ušetřit, neváhejte. Od pátku 1. dubna budou všechny vstupenky dražší až o 100 korun.

Vstupenky kupujte zde: http://www.moravskehrady.cz/cz/vstupenky/


Vítej, zlatý hattricku - Žebříku!!!

Festival Hrady CZ se díky vašim hlasům opět stal nejlepší akcí předchozího roku v hudebních cenách Žebřík 2016. Děkujeme za vaši podporu! Prvenství jsme obhájili třetí rok za sebou, k čemuž se více než trefně hodí slavný výkřik hokejového komentátora Roberta Záruby: „Vítej, zlatý hattricku!“ V tomto případě spíše Žebříku… V muzikantských kategoriích pak nejvíce uspěl Tomáš Klus, kterého letos na Hradech také uslyšíte. Vyhrál jako zpěvák roku a jeho písnička Dobré ráno se stala skladbou roku.


Účinkující festivalu Hrady CZ 2017

Postupně představujeme účinkující letošních Hradů. Každý týden v neděli odtajníme jednu kapelu. Zatím jsme zveřejnili tyto interprety: Arakain a Lucie Bílá, Tomáš Klus, No Name, Anna K., Horkýže Slíže, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Wohnout, Visací zámek, Xindl X, Majk Spirit + H16, Sto zvířat a Vypsaná fixa.

najdete nás na facebooku
MORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz