Veveří 8. - 9.8.

Hradec nad Moravicí 15. - 16.8.

Bezděz 22. - 23.8.

Bouzov 29. - 30.8.

Točník 11. - 12.7.

Švihov 18. - 19.7.

Kunětická hora 25. - 26.7.

Rožmberk nad Vltavou 1. - 2.8.

Dnes vypukne hradní mejdan!

Dnes začne na Kunětické hoře další zastávka festivalu České hrady.CZ! Můžete se těšit na Tomáše Kluse, Mandrage, Wanastowi Vjecy, Divokýho Billa, Miro Žbirku, Horkýže Slíže, Rytmuse, Monkey Business, hradní karneval a spoustu dalších!Otvíráme pro vás VIP hradní kempy

Na základě jarní facebookové ankety mezi fanoušky pro vás v rámci letošní hradní festivalové šňůry otevřeme mobilní festivalové Hradní kempy ve všech místech konání festivalu Hrady CZ.


FESTIVALOVÁ FOTOSOUTĚŽ

Jako každý rok opět vyhlašujeme úspěšnou festivalovou FOTO soutěž o nejoriginálnější fotografii.
Navštívíte letos nějaký z „hradních festivalů?“ Zvěčněte své zážitky a třeba právě fotka, kterou do soutěže pošlete, bude nejlepší a zvítězí v klání o nejoriginálnější fotografii.


NEZAPOMEŇTE NA PÁTEČNÍ FESTIVALOVÝ KARNEVAL!!!

Přijďte si užít páteční karnevalový rej na jednom z našich festivalů České hrady.cz a Moravské hrady.cz! Hlavní náplní karnevalu, kromě skvělého hudebního programu, je slavnostní vyhlášení nejlepších masek a převleků, které dostanou věcnou odměnu!


Finální LINE UP je na světě

V odkazu „program“ zveřejňujeme finální line up hudební části jednotlivých zastávek letošního ročníku festivalového turné Hrady CZ. Můžete si tedy přesně zjistit, v jaký čas, na které scéně a na kterém hradě hraje vaše oblíbená kapela.


Tomáš Klus ve zvonici Jindřišské věže

Jedna z největších hvězd české hudební scény, TOMÁŠ KLUS, vystoupil i s jeho Cílovou skupinou ve staré zvonici Jindřišské věže. V unikátním projektu pražského radia City, CITY LIVE, zahrál své známé hity i novinky z aktuální desky Proměnamě.


Anketa Žebřík 2013 zná své výherce!

Jména výherců byla vyhlášena před malou chvilkou! Festival Hrady CZ získal krásné 3. místo. Moc vám děkujeme za vaše hlasy! V létě na hradech ahoj!

najdete nás na facebookuMORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz