Veveří 7. - 8.8.

Bouzov 14. - 15.8.

Hradec nad Moravicí 21. - 22.8.

Bezděz 28. - 29.8.

Točník 10. - 11.7.

Rožmberk nad Vltavou 17. - 18.7.

Kunětická hora 24. - 25.7.

Švihov 31.7. - 1.8.

Na Hradech je dobře

Rozhovor s hudebníkem Tomášem Klusem


Letošní první zastávka je na hradu Točník

Podívejte se na program první zastávky festivalu Hrady,


Místa konání a otevírací doba akce

Kdy pro vás otevíráme areály a konkrétní mapky areálů


Vstupenky na festival

Pokud ještě nemáte vstupenku na Hrady, zakoupit ji můžete online nebo v našich kamenných předprodejích.


Hrady CZ – line up s časy zveřejněn

Jste nedočkaví a zajímá vás v kolik hodin vystoupí na letošních Hradech vaši oblíbení interpreti? V sekci „program“ zveřejňujeme časový rozpis jednotlivých koncertů. Začínáme na Točníku a postupně budou následovat další hrady.


Festival Hrady CZ je nejlepší akcí loňského roku

První místo v anketě Žebřík 2014 v kategorii Akce roku vyhrál festival Hrady CZ. Toto ocenění potvrdilo stále vzrůstající popularitu našeho festivalu. To vše díky vám fanouškům. Velmi vám děkujeme za podporu.
V letošní anketě Žebřík uspěla i řada účinkujících letošního ročníku festivalu jako například kapela Chinaski, zpěvák Tomáš Klus nebo skupina PSH, kteří vyhráli ve svých kategoriích.


Hrady CZ v novém kabátě

Festival Hrady CZ se Vám letos představí v inovované a kvalitnější podobě. Rozšiřujeme program, zkvalitňujeme techniku, zlepšujeme služby pro návštěvníky. Co Vás tedy čeká nového? Především se mění koncepce pátečního programu. Dosavadní zahajovací večírek se třemi kapelami na malé scéně je minulostí. Místo toho na Vás čekají od 18 hodin dvě velké stage s kvalitním zvukem a světly, na kterých vystoupí například Tomáš Klus, Mandrage, Wohnouti nebo Pipes and Pints. Populární soutěž o nejzajímavější karnevalovou masku bude samozřejmě i nadále součástí večerního programu. Více v informací v článku.


Kompletní přehled cen zveřejněn

Jak jsme slíbili, zveřejňujeme kompletní přehled cen jednotlivých druhů vstupenek na letošní ročník festivalu Hrady CZ v různých časových obdobích (viz. odkaz „vstupenky“). Kromě toho se naši fanoušci na facebooku mohou těšit na různé slevové akce, na které budeme upozorňovat právě na stránkáchwww.facebook.com/ceskehrady.

Staňte se proto fanoušky našeho festivalu a kromě slevových akcí se můžete zúčastnit různých soutěží o vstupenky a další zajímavé ceny a získat spoustu atraktivních informací nejen k festivalu Hrady CZ.

najdete nás na facebooku

 
MORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz