Veveří 8. - 9.8.

Hradec nad Moravicí 15. - 16.8.

Bezděz 22. - 23.8.

Bouzov 29. - 30.8.

Točník 11. - 12.7.

Švihov 18. - 19.7.

Kunětická hora 25. - 26.7.

Rožmberk nad Vltavou 1. - 2.8.

Předpověď počasí pro Bouzov!

Předpověď počasí je příznivá, 23 stupňů, skoro jasno!


Naším partnerem je CK Mundo!

Naším každoročním partnerem je skvělá cestovka Mundo, která vás provede nejen po klasických destinacích, ale můžete s ní zavítat i do daleké exotiky. V nabídce najdete cyklozájezdy, zájezdy do hor včetně via ferrat, mnohé zaujmou netradiční destinace jako je Írán, Uzbekistán, nádherná je Patagonie, Tanzanie nebo Srí Lanka. V CK mají i oblíbené lahůdky – orientální Maroko, neskutečná Albánie, voňavá Provence nebo temperamentní Itálie. Tak co, vyberete si? J A bonus závěrem - výherce získá poukaz v hodnotě 15 000 Kč pro rok 2015. (výběr zájezdů v režii CK)


Hradní mejdan vypukne již za 2 dny!

Již za 2 dny na Bouzově začne další zastávka festivalu Moravské hrady.CZ! Můžete se těšit na Tomáše Kluse, Mandrage, Chinaski, Divokýho Billa, Olympic, Horkýže Slíže, Rytmuse, Monkey Business, hradní karneval a spoustu dalších!


Kyvadlová doprava na Bouzov

Stejně jako v minulých ročnících jsme pro návštěvníky festivalu zajistili kyvadlovou dopravu, která je zdarma.

Podrobnosti o kyvadlové dopravě na festival a z festivalu najdete v článku


Permanentky za skvělé ceny!!!

Do čtvrteční půlnoci máte na oficiální hradním Facebooku jedinečnou příležitost si zakoupit permanentky na festival za 560,- Kč, což oproti nákupu na místě znamená výraznou úsporu! Dvoudenní vstupenka se neprodává v normálním předprodeji, ani na místě, takže pokud chcete vyrazit na oba dny festivalu, kupujte nyní a oproti nákupu jednotlivých vstupenek ušetříte 230,- Kč!!!


Podívejte se na fotky z Hradce nad Moravicí

Fotky z Hradce nad Moravicí přidány do fotogelerie


Na Veveří přišly také děti z FOD Klokánek v Brně

Na festival Hrady CZ na Veveří přišly také děti z FOD Klokánek v Brně. Díky organizátorům festivalu Hrady CZ si děti mohly zdarma užít veškerý hudební program včetně setkání s jejich oblíbenou hvězdou Tomášem Klusem nebo Rytmusem. Byl to pro ně úžasný zářitek a organizátoři festivalu ho dětem velmi rádi zprostředkovali.


Otvíráme pro vás VIP hradní kempy

Na základě jarní facebookové ankety mezi fanoušky pro vás v rámci letošní hradní festivalové šňůry otevřeme mobilní festivalové Hradní kempy ve všech místech konání festivalu Hrady CZ.

najdete nás na facebookuMORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz-letní kulturní festival, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz