Soutěž

 HRADY CZ – baroko všemi smysly – ABSOLUTNÍ VÝHERCE

Absolutním výhercem celoletní soutěže „Hrady CZ – baroko všemi smysly“ se stala Simona Šulcová z Berouna, která získává týdenní zájezd od společnosti CK Mundo a permanentku na všechny části festivalu Hrady CZ 2018. Výherkyni prosíme, aby nás neprodleně kontaktovala mailem na adrese michal.rehak@nedomysleno.cz. Náhradníky pak jsou Jiří Huml z Cerhovic a Lucie Vaníčková z Oseka – Komárov. Gratulujeme!

 

Velká letní soutěž Hrady CZ – baroko všemy smysly

Ať pohlédnete v Česku kamkoli, setkáte se s výjimečnou historickou stopou baroka. Festival Hrady CZ se odehrává v částech naší země, kde toto jedinečné období zanechalo své nesmazatelné otisky, v podobě staveb, jedinečných zahrad, či neodmyslitelných lidových slavností a zvyků. Proto jsme se letos rozhodli prověřit vaše znalosti z oblasti historie a ve spolupráci s agenturou CzechTourism, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR a cestovní kanceláří MUNDO vyhlásit velkou letní znalostní soutěž s názvem Hrady CZ – baroko všemi smysly.

Během osmi týdnů se vás budeme ptát na otázky, které prověří vaše znalosti z barokních staveb a zajímavých míst v celé České republice.

V každém kole vylosujeme ze správných odpovědí pět výherců, kteří získají dvě permanentky na následující část festivalu Hrady CZ a knihu od agentury CzechTourism. Pokud však nevyhrajete v tomto kole, není třeba smutnit. Každá správná odpověď se počítá. Kdo odpoví správně na všech osm soutěžních otázek (i když nebude vylosován v žádném kole),  postupuje do finále.  Zde bude ze správných odpovědí vylosován jeden výherce, který získá permanentku na všech osm festivalů Hrady CZ 2018 a týdenní zájezd od CK MUNDO.

Soutěžní otázka pro příslušný týden bude zveřejněna vždy v sobotu večer na webu a facebooku festivalu Hrady CZ a najdete ji také v tomto tištěném programu, který je k dispozici na každé festivalové zastávce. Odpovědi s uvedeným jménem, příjmením, doručovací adresou a telefonním číslem posílejte mailem na adresu soutezbaroko@nedomysleno.cz  vždy do středeční půlnoci. Výherci příslušného soutěžního kola pak budou vyhlášeni během čtvrtečního dopoledne. Začínáme na Točníku a Žebráku v sobotu 15. 7. 2017!

 

 

 

najdete nás na facebooku

MORAVSKÉ HRADY.CZ letní kulturní festival

Moravské hrady.cz: Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov

© nedomysleno s.r.o. | Restaurant Plachta | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO | tedwa.cz