V letošním roce pro vás máme skvělou novinku, která vám výrazně zpříjemní pobyt na festivalu Hrady CZ. V rámci Wüstenrot VIP kempu letos otvíráme tzv. Wüstenrot VIP kemp PLUS, kam můžete přijet jako do hotelu. Čeká vás zde vedle ostatních služeb jako jsou splachovaní toalety, sprchy, recepce atd. především postavený stan pro dvě osoby vybavený karimatkami a spacáky. Odpadávají vám tedy veškeré starosti s nošením kempingového vybavení, jeho stavbou a bouráním event. sušením a čištěním v případě nepřízně počasí. Můžete tedy na festival vyrazit jako do hotelu! Celková kapacita hotelového Wüstenrot VIP kempu PLUS je 100 stanů pro maximálně 200 osob. Wüstenrot VIP kemp PLUS letos realizujeme ve spolupráci s novým hlavním partnerem festivalu Stavební spořitelnou Wüstenrot.

Místo ve stanu se bude prodávat pouze v balíčku po dvou kusech. Nemůže se vám tedy stát, že budete nocovat s někým cizím. 

Cena je stanovena na 1.000 Kč za osobu (zahrnuje i vstupné do klasického Wüstenrot VIP kempu) do dne před akcí. Do tohoto termínu lze vstupenky do VIP kempu Plus zakoupit i v kombinaci s festivalovou permanentkou za 1.850 Kč do dne před akcí. Vstupenky lze koupit výhradně po dvou v předprodeji Ticketstream nebo přímo na místě během festivalu. Vratná kauce činí 500 Kč na stan. Kauce nebude vrácena v případě ztráty, zničení či výrazného znečištění vybavení! Na místě bude možnost platit hotově nebo kartou přes platební terminál. Klienti Wüstenrot VIP kempu PLUS budou vybaveni speciální identifikační páskou a každý stan bude očíslován. Ve Wüstenrot VIP kempu PLUS bude nepřetržitá pořadatelská služba, která zajistí bezpečnost osob a věcí. Po domluvě nabídneme možnost uschování věcí s výjimkou cenností. Dostupnost kempu je do vyprodání kapacity. Určeno pouze osobám starším 18 let. Mladším osobám bude umožněný vstup pouze v doprovodu dospělé osoby. Pro ubytované ve Wüstenrot VIP kempu PLUS platí stejný provozní řád jako v případě Wüstenrot VIP kempu.

Ve Wüstenrot VIP kempu PLUS není možné parkovat automobily, karavany ani obytné vozy.

 Fotografie jsou ilustrační.